Malířské a lakýrnické práce Bedřich Hanykýř

Husova 643, 440 01 Louny, tel.: +420 415 658 249, e-mail: malirhany@seznam.cz


Malířské a lakýrnické práce Bedřich Hanykýř

Dekorační podlahy


            

 

 

Charakteristiky

Arte Viva představuje inovativní systém obkladu schopný uspokojit rozlišné projektové požadavky a umožnit celkové vyjádření kreativního ducha a fantazie.

Arte Viva je ideální pro realizaci podlah a obkladů za použití biokompatibilních jednosložkových přípravků bez obsahu ředidel, které umožňují během krátké doby docílit jedinečných a osobitých estetických efektů.

I díky své omezené tloušťce vrstvy, přibližně 2 mm, systém Arte Viva představuje dokonalé spojení všestrannosti a přizpůsobitelnosti jakýmkoli požadavkům, prostředí, vybavení a nabízí možnost vytvářet umělecké a dekorativní efekty. Proto je ideálním řešením pro jedinečnou a originální úpravu soukromých i veřejných prostorů, obchodů, kanceláří, kosmetických salonů, koupelen a bytových doplňků jako jsou například pracovní kuchyňské plochy a nábytek.

Systém Arte Viva je vhodný pro aplikaci na jakýkoli povrch, starý či nový, na podlahu či stěnu, ve vnitřních či venkovních prostorech, na pálené cihly, mramor, cement, kámen, sádrokarton, sklo, keramiku apod. a na vyhřívané podlahy.

EKOLOGICKÝ A VÍCEÚČELOVÝ : jelikož se skládá z jednosložkových výrobků ve vodní emulzi a přírodních křemičitanových přísad. Žádný z výrobků neobsahuje NMP (N-methyl pyrrolidon). Výrobky systému ArteViva splňují veškeré požadavky evropského zákona o omezování emisí VOC (těkavých organických sloučenin) stanovené směrnicí 2004/42/ES.

 

 

BIOKOMPATIBILNÍ : Použité výrobky splňují požadavky směrnice EHS 89/106 ze dne 21.12.1988, zavedené v Itálii Vyhláškou prezidenta republiky 246 ze dne 21.4.1993. Veškeré polymery ve vodní emulzi (které jsou ze zřejmých důvodů chráněny obchodním tajemstvím) používané v systému ARTEVIVA jsou notifikovány a uvedeny v seznamu EINECS v souladu s článkem 13.2 směrnice EHS/92/32.

 

 

 

(IAQ)  INDOOR AIR QUALITY:

kvalita vzduchu ve vnitřním prostředí. Systém nepohlcuje prach či škodlivé látky, v žádném případě neuvolňuje prašné částice a nepodporuje růst škodlivých mikroorganismů. Pro každodenní čištění nevyžaduje použití speciálních čistících přípravků a může být omýván běžnými přírodními látkami. Výrobek není radioaktivní. Neobsahuje metalizované vosky (obsahující látky s vysokým dopadem na životní prostředí).

CERTIFIKACE :  Veškeré výrobky systému ArteViva jsou zaregistrovány v Národním ústavu zdraví (ISS).
Splňuje požadavky zákonem stanovených standardů co se týká klouzavosti a hořlavosti, které byly prověřeny zkouškami v laboratořích SSOG, LFS jih a v Polytechnické univerzitě v Turíně.

 

 třída 1 dle evropské normy UNI EN-ISO třída Bfl-S1

 

Koeficient dynamického tření dle laboratorních zkoušek provedených pomocí měřiče klouzavosti FSC 2000 Print (výrobní číslo 2030). Metoda BCRA (British Ceramic Research Association).
Průměrná vypočtená hodnota : 0,45 – 0,70 μ .
Uvedená hodnota se mění podle typu podlahy, hladká/hrubá a suchá/mokrá a podle typu podrážky, guma/kůže.

PRODYŠNÝ A BEZ ZÁPACHU : veškeré výrobky systému Arte Viva jsou prodyšné pro vodní páru a jsou zbaveny nepříjemného zápachu jak při realizaci, tak po ukončení práce. 

ORIGINÁLNÍ A KREATIVNÍ : výsledný efekt je vždy jiný, všechny aplikace jsou velmi osobité.

RYCHLÝ : celý cyklus lze realizovat za 3-4 dny a plocha se stane nášlapnou po 12-24 hodinách.

PRAKTICKÝ : snadné a rychlé čištění a údržba.

ZÁRUKA KVALITY : realizovaný odborným personálem, zaručuje dlouhodobou kvalitu a životnost. Široká síť prodejců a pokrývačů je k na státním území dispozici pro uspokojení jakýchkoliv požadavků.

Naše společnost, která odedávna klade velký důraz na ekologii a ochranu životního prostředí,  je členem Italské rady pro šetrné budovy - Green Building Council - asociace usilující o udržitelné stavebnictví a výstavbu šetrnou k životnímu prostředí, prostřednictvím inovativního způsobu navrhování, realizace a využití budov.

 

 

 


 


 

Novinky

  AKCE: 

SLEVA AŽ 15%

 

Kontakt

Prodejna:
Husova 591, Louny 44001                  tel: 774019411

Kontakt:
604 139 918, 604 107 171,

IČO: 67827691

e-mail: malirhany@seznam.cz

Provozováno CMS / E-shop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies